Hilary Duff
Hoşgeldiniz..Ama lütfen önce aşağıdaki "kayıt ol" bölümüne tıklayarak üye olun Smile
Hilary Duff
Hoşgeldiniz..Ama lütfen önce aşağıdaki "kayıt ol" bölümüne tıklayarak üye olun Smile
Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff

Hilary Duff fan sitesi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Komik bir hikaye

YazarMesaj
Ceren
Admin
Admin
Ceren

Kadın Mesaj Sayısı : 186
İş/Hobiler : Öğrenci/Voleybol
Lakap : Cerry

Komik bir hikaye Empty
MesajKonu: Komik bir hikaye   Komik bir hikaye Icon_minitimeC.tesi Nis. 24, 2010 3:45 pm

Mustafa Denizli, İtalya yenilgisinden sonra İtalya milli takımı teknik direktörü Zoff'un yanına gitmiş. "Hocam sen bu takımı nasıl seçtin de bizi yendiniz?" demiş. Zoff, "Çok kolay, zekalarına göre seçiyorum. Bak mesela sana bir örnek vereyim" demiş ve İnzaghi'yi çağırmış. İnzaghi'ye "Oğlum söyle bakayım, senin annenin ve babanın çocuğu olan ama senin kardeşin olmayan kimdir?" İnzaghi biraz düşünmüş, "Tabii ki ben oluyorum" demiş. Denizli bundan çok etkilenmiş. Kampa döner dönmez Alpay'ı çağırmış. "Alpay, sana bir soru soracagim. Bil bakalım annenin ve babanın çocuğu olan ama kardeşin olmayan kimdir?" Alpay biraz düşünmüş, işin içinden çıkamamış, biraz zaman istemiş ve hemen koşmuş Hakan Şükür'ü bulmuş. "Hakan, annenin ve babanın çocuğu olan ama kardeşin olmayan kimdir?" Hakan cevap vermiş: "Benim tabii ki". Alpay sevinçle Mustafa Denizli'nin yanına dönmüş: "Sorunun cevabını buldum hocam: Hakan'mış." Denizli hoca köpürmüş: "Vay salak herif, Hakan olur mu hiç, doğru cevap İnzaghi idi".
http://hilarytr.yetkinforum.com

Komik bir hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Komik Komik !!
» Cevahirden Ulviye Komik Sözler