Hilary Duff
Hoşgeldiniz..Ama lütfen önce aşağıdaki "kayıt ol" bölümüne tıklayarak üye olun Smile
Hilary Duff
Hoşgeldiniz..Ama lütfen önce aşağıdaki "kayıt ol" bölümüne tıklayarak üye olun Smile
Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff

Hilary Duff fan sitesi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Horoz

YazarMesaj
Ceren
Admin
Admin
Ceren

Kadın Mesaj Sayısı : 186
İş/Hobiler : Öğrenci/Voleybol
Lakap : Cerry

Yeni Horoz Empty
MesajKonu: Yeni Horoz   Yeni Horoz Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 8:53 am

Yaşlı horoz kümese yeni gelen ve hemen icraata başlayan genç horozun yanına yaklaşıp 'hoşgeldin' dedikten sonra;
- Biliyorum der, benim günlerim artık sayılı. Genç ve kuvvetli biri varken sahibimiz beni yaşatmaz. Senden, ölmeden önce son bir istekte bulunabilir miyim?
Genç horoz, karşışında ezilip-büzülen yaşlı horoza acıma ve küçümsemeyle bakar;
- Neymiş o isteğin bakiimm?
Yaşlı horoz kümesin dip taraflarındaki tavuklardan birini göstererek, ağlamaklı bir ses tonuyla konuşmasına devam eder;
- Şu benim en çok sevdiğim tavuk. İzin ver de onu son bir kez s*keyim.
- Hayır, olmaz.
- O zaman bana son bir şans ver.
- Neymiş o?
- Kümesin dışına çıkıp, şu ağaca kadar yarışalım. Kim kazanırsa tavuk onun olsun. Ama ben senden iki adım önde başlıyayım. Zira ben yaşlıyım.
Genç horoz bu teklifi kabul eder ve kümesten önce yaşlı horoz, ardından da genç horoz fırlar.
Birden GÜÜMM diye bir silah sesi duyulur. Genç horoz kanlar içinde can verirken silahı ateşleyen Kötü kelime kullanmak yasak!! sahibi yanındaki arkadaşına döner;
- Ulan bu oğlancı çıkan onuncu horoz be.
http://hilarytr.yetkinforum.com

Yeni Horoz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Yeni
» Yeni geldim