Hilary Duff
Hoşgeldiniz..Ama lütfen önce aşağıdaki "kayıt ol" bölümüne tıklayarak üye olun Smile
Hilary Duff
Hoşgeldiniz..Ama lütfen önce aşağıdaki "kayıt ol" bölümüne tıklayarak üye olun Smile
Hilary Duff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff

Hilary Duff fan sitesi..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tren ve Öküzün arasındaki duygusal konuşma

YazarMesaj
Ceren
Admin
Admin
Ceren

Kadın Mesaj Sayısı : 186
İş/Hobiler : Öğrenci/Voleybol
Lakap : Cerry

Tren ve Öküzün arasındaki duygusal konuşma Empty
MesajKonu: Tren ve Öküzün arasındaki duygusal konuşma   Tren ve Öküzün arasındaki duygusal konuşma Icon_minitimePaz Nis. 25, 2010 8:56 am

Öküz: Kara trenim,kömürüne kurban olduğum bizim aşkımızı kıskanan bazı kesimler var beni çok sinirlendiriyorlar!!

Tren: Tabi kıskanacaklar ben ne zaman geçsem sen hemen pencereye çıkıp bana bakıyorsun

Öküz: Ne yani istemiyormusun yoksa sana anlamlı anlamlı bakmamı?

Tren: Yaa isterim tabii ama üzerimde oturan yolcular "şuna bak öküz gibi buraya bakıyor" diyorlar kıskanıyorum seni..

Öküz: Utandırdın şimdi beni..

Tren: Utanma öküzüm utanma seninle biz daha ne bakışmalar yapacagız ne bakışmalar..
bizi kıskanacaklar arkamızdan öküzün trene baktıgı gibi bakışıyorlar diye nameler yapacaklar elalem kıskansın bizim sevdamız asırlarca daha devam eder..

Öküz: Benim en çok hangi bakışımı seviyorsun ..

Tren: Hani bir öküz gibi olanı varya o bakışına seviyorum işte..

Öküz: Kara trenim benim, Allah cuf cufuna zeval vermesin..

Tren: Öküzüm benim, Allah bakışlarını başka ulaşım araçlarına çevirtmesin.
http://hilarytr.yetkinforum.com

Tren ve Öküzün arasındaki duygusal konuşma
1 sayfadaki 1 sayfası